Wandeling over de Schellingwouderdijk naar de Oranjesluizen en terug

Wandeling over de Schellingwouderdijk naar de Oranjesluizen en terug
10:10 – 15:00 uur

Op zondag 19 juli maken we een relatief korte wandeling (10 kilometer), die begint bij het pontje op het Azartplein. We nemen de pont van 10.10 naar de overkant en lopen dan door het Vliegenbos, langs de Nieuwendammerdijk, steeds langs het water naar de Oranjesluis. Onderweg moeten we 2 keer met een zelf te bedienen pontje water oversteken.
Na de Oranjesluizen gaan we via de dijk op het Zeeburgereiland weer naar de KNSM laan.
Onderweg is er een cafe bij het Sluisje voor de broodnodige koffie en vlak bij de sluizen is de Landmarkt, waar we kunnen lunchen.
Bij de Landmarkt is er een mogelijkheid om op bus 37 te stappen.
Voor meer informatie:

Boekenlegger op de permalink.

Geef een reactie