dinsdag 25 april Informatiebijeenkomst Surinamekade en Sumatrakade

Er is een nieuw ontwerpbestemmingsplan voor de Surinamekade en Sumatrakade. Dit is voortgekomen uit de vaststellingsovereenkomst die door de actiegroep, het Havenbedrijf en stadsdeel Oost gesloten is eind 2016.

Hierover geeft de gemeente informatie en toelichting tijdens een informatiebijeenkomst op dinsdag 25 april. Buurtbewoners en ondernemers zijn welkom in de Kompaszaal aan de KNSM-laan 311. Het is een inloopbijeenkomst van 17.00 tot 19.00 uur. U kunt binnenlopen wanneer het u uitkomt.

Lees meer

Let op! In de tekst van de gemeente staan enkele fouten:

Wat gaat er veranderen?

  • Er worden geen steigers meer toegestaan langs de Surinamekade en de Sumatrakade.
  • Langs de Surinamekade en de Sumatrakade mogen per kade maximaal 12 schepen met een maximumlengte van 110 meter aanmeren.
  • Aan de Surinamekade = Sumatrakade worden maximaal twee passagiersschepen met een maximumlengte van 80 meter toegestaan.
  • In het open IJ mogen maximaal 24 grote binnenvaartschepen = duwbakken aanmeren.

Deel dit bericht met anderen